0,00 

Pristatymas

Pristatymo būdai ir kaina

1. Prekes Pirkėjui pristato Pirkėjo pasirinkta transporto įmonė/ kurjeris.

1.1. Pristatymas į Jūsų pasirinktą paštomatą – 3,99 €. Pristatymas per 5-6 darbo dienas. Į Kuršių Neriją prekes pristatome už papildomą – 17,40 €. Kurjeris gali paprašyti pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

2. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią Prekių pristatymo vietą.

3. Nuosavybės teisė į Prekę pereina Pirkėjui nuo momento, kai kurjeris perduoda Prekes Pirkėjui.

4. Prekių pristatymo metu Pirkėjas ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu/ kurjeriu patikrinti Prekių pakuotės būklę. Tuo atveju jei pakuotė yra akivaizdžiai apgadinta ar pažeista, Pirkėjas turi atsisakyti priimti pakuotę ir pranešti apie tai Pardavėjui telefonu +37067393852,  ir/arba el. paštu info@smutifruti.lt.

5. Jei Prekes priims ne Pirkėjas, Pirkėjas privalo nurodyti Prekes priimsiančio asmens duomenis, pildydamas užsakymo pristatymo informaciją.

6. Pirkėjas privalo per 2 (dvi) dienas nuo Prekių pristatymo momento patikrinti Prekių pakuotes, kiekį, kokybę, asortimentą, komplektiškumą ir komplektaciją. Pirkėjui per nurodytą terminą neįvykdžius šios pareigos ir nepareiškus Pardavėjui pretenzijų, laikoma, kad Prekių pakuotės yra tinkamos, o kiekis, kokybė, asortimentas, komplektiškumas ir komplektacija atitinka Sutarties sąlygas.

Prekių krepšelis0
Jūsų krepšelis tuščias!
Tęsti apsipirkimą
0